AI business konzultace a další služby pro využití umělé inteligence ve firmách

Pomáhám podnikům při strategické změně uvažování a nasazení prvků umělé inteligence. Identifikuji oblasti, ve kterých lze AI uplatnit a poskytnu zkušenosti a poradenství při implementaci.

Pomáhám podnikům při strategické změně uvažování a nasazení AI. Spolupracuji s několika týmy odborníků na umělou inteligenci, kvalifikovaných programátorů a konzultantů po celém světě a společně tak můžeme firmám pomoci identifikovat oblasti, ve kterých lze AI uplatnit, sdílet naše zkušenosti a poskytnout poradenství při implementaci.

Podnik zítřka nelze řídit s včerejšími talenty. Stejně tak nelze zapojit zítřejší talenty do včerejšího provozního modelu. 

V éře rozšířené pracovní síly slibuje generativní umělá inteligence otevřít dveře novým příležitostem – pokud jsou vedoucí pracovníci ochotni zpochybnit předpoklady, na kterých jsou postaveny jejich obchodní modely. 83 % vedoucích pracovníků tvrdí, že generativní AI znovu vynalezne způsob fungování jejich organizace.

2023 – Výzkumný institut IBM – Vylepšená práce pro automatizovaný svět řízený umělou inteligencí

Zaměření AI na vaši společnost

Každá společnost je jiná. Přizpůsobuji se konkrétním potřebám a cílům každé společnosti. Pomůžu vám zůstat nebo dostat se na špici v oblasti možností AI a znásobit svou produktivitu v mnoha oblastech, kde automatizace dříve nebyla proveditelná.

Strategické poradenství umělé inteligence

Pomáhám vypracovat strategii AI, která je v souladu obchodními cíli, identifikovat oblasti, kde lze umělou inteligenci využít, a poskytnout návod, jak řešení AI implementovat.

Školení a koučování v oblasti umělé inteligence

Využívání umělé inteligence je strategickou prioritou úspěšných organizací. Poskytuji školení a koučování v oblasti AI pro lidi napříč organizací, které učím, jak efektivně využívat technologie, nástroje a služby AI.

Dostanu vás „do obrazu“

Umělá inteligence se vyvíjí rychle a každý týden vznikají desítky nových služeb, řešení, modelů a knihoven. Budu pro vás všechny sledovat, analyzovat nové funkce a výhody a informovat vás o novinkách, které se vás týkají.

Integrace a vývoj AI aplikací

Pomohu s návrhem aplikací využívající ML modely, které lze použít k automatizaci úloh a zvýšení efektivity, případně s pomocí partnerských společností dodat takové řešení na míru a integrovat jej do stávajících podnikových procesů a softwaru.

Automatizace procesů pomocí AI

Ukáži vám, jak umělá inteligence může zefektivnit pracovní postupy v podniku tím, že automatizuje rutinní úkoly, což vám umožní soustředit se na důležitější věci a dokončit nevyřízené úkoly za kratší dobu.

Analýza a správa dat s využitím AI

S pomocí data analytických partnerů vám pomohu s analýzu a úpravou vašich firemních dat, aby byla dobře využitelná v modelech umělé inteligence. Poté ve vašich datech pomůžeme identifikovat vzorce a poznatky, které lze využít ke zlepšení obchodních procesů.

Urychlete a usnadněte nasazení AI ve vaší firmě

Napište mi něco o vás a kde myslíte, že vám mohu s AI pomoci a podle toho pak mohu pak přizvat na schůzku další kolegy, kteří se specializují například na školení programátorů pro využívání AI, či přímo s návrhem AI aplikací, nebo například schopné datové analytiky.