Charon Strážce z Tibetu

Podle mého soudu a názoru celé řady posuzovatelů je **Charon** nejkrásnější pes Tibetské dogy ve zlatém provedení. Je to syn zlatého přímého importu **Drakyi Mufasy**, kterého do své chovatelské stanice včlenil vynikající chovatel pan Josef Stašek. Matka Charona je tituly ověnčená **Bali Alatna CS**, černá s pálením, po předcích z Francie a Luxemburska. Na každé…

Podle mého soudu a názoru celé řady posuzovatelů je **Charon** nejkrásnější pes Tibetské dogy ve zlatém provedení. Je to syn zlatého přímého importu **Drakyi Mufasy**, kterého do své chovatelské stanice včlenil vynikající chovatel pan Josef Stašek. Matka Charona je tituly ověnčená **Bali Alatna CS**, černá s pálením, po předcích z Francie a Luxemburska.
Na každé výstavě budí **Charon** zaslouženou pozornost. Je velký, s majestátním postojem a grandiózní chůzí. Do dneška získal doma i v zahraničí **5x CAJC, 19x CAC a rCAC, 12x CACIB a rCACIB, 2x BOB, 2x NV a tituly Klubový junior champion, 2x Klubový champion, Český champion, Slovenský champion mladých i dospělých, Polský champion mladých a Champion Polska**. Jako jeden z prvních zástupců TD se dostal i na samolepky a trička fanoušků tohoto krásného plemene. Jeho potomci už šíří slávu jeho genů několik let a můžeme říct, že už po celém světě.