Nejlepší dárek na poslední chvíli – voucher na AI školení. Přihlaste sebe či blízké na nové termíny

Nejlepší způsob jak nakopnout svou budoucnost je absolvovat školení umělé inteligence. Využijte nových termínů a darujte voucher na jeho absolvování svým blízkým.

Uveřejněno

Rubrika

Autor

Za pár hodin jsou vánoce a možná ještě vymýšlíte pro někoho smysluplný dárek, nebo u vás ještě vaši blízcí sondují, co by se vám hodilo, případně vás čeká rozhodnutí, za co užitečně utratit obsah obálky, co jste dostali. Darujte nebo si nechte darovat voucher na AI školení.

Pozor: Voucher vyplňuji a zasílám manuálně v podobě PDF dokumentu. Budu mít v průběhu Štedrého dne i na Boží hod nastavené upozornění, abych zaslal voucher co nejdříve, ale nedokážu zaručit, že se přes mailové schránky dostane během chvíle, nenechte to tak na poslední minuty! S voucherem zasílám i info k platbě, samozřejmě platné budou jen ty zaplacené :-). Datum si bude moci obdarovaný vybrat sám.

V nabídce jsou dvě možnosti

  • prezenční školení – trvají 8 hodin (včetně přestávek na občerstvení), aktuálně všechna v Praze kousek od Florence, ale chystám se koncem ledna uspořádat i v Brně, jen co seženu vhodné prostory, a chystám i další místa. Cena 3100 Kč.
  • online školení – 2×3 hodiny. Cena 2300 Kč.

Protože většina termínů mezi svátky a v prvním lednovém týdnu už je vyprodána, nebo zbývají 1-2 místa, připravil jsem nové termíny na půlku ledna.

Více informací o kurzu, datumy konání a registraci najdete na stránce Školení ChatGPT a dalších AI nástrojů. Chcete-li kurz darovat (a voucher), nezapomeňte vyplnit ve formuláři jméno obdarovaného.

Co na kurz říkají jeho absolventi

Přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok

Vím, že v posledních dnech je těžké mít pozitivní myšlenky, ale minulost nezměníme, pojďme se společně zaměřit na šťastnou a úspěšnou budoucnost. Přeji vám vše nejlepší jak pro následují dny, tak pro celý příští rok. Požádal jsem o připojení se k mému přání nejznámější konverzační chatboty – OpenAI ChatGPT (GPT 4), Microsoft Bing Chat (kreativní), Bard (model Gemini Pro), Anthropic Claude a X/Twitter Grok (Fun mode), užijte si níže jejich odpovědi.

Ahoj, Tom

Nové články sem přidávám porůznu, tak jestli nechcete, aby vám něco uniklo, přidejte si můj feed do RSS čtečky, sledujte můj Twitter, Facebook a LinkedIn, případně si nechte nové příspěvky posílat mailem (žádný spam!)